درباره ما

ما همواره درمسیر موفقیت کنار شما هستیم

 

 

دنیای آموزش با افزایش نرخ نفوذ اینترنت پرسرعت و محبوبیت روزافزون تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند در حال تحول است. امروزه اینترنت، سختی‌ها و چالش‌های آموزش حضوری را به حداقل رسانده و دوره‌های آموزشی اینترنتی اکنون یکی از محبوب‌ترین ابزارها برای کسب دانش و مهارت‌های مورد نظر بسیاری از دانش‌پژوهان در سرتاسر دنیاست. این ابزار برای علاقمندان فارسی‌ زبان نیز مهیاست.

 

سایت ما یک بستر اینترنتی است که با هدف توسعه آموزش ایران از طریق اینترنت، دوره‌های آموزشی متعددی را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. این سایت حاصل همکاری مشترک یک گروه کاری متعهد است که آن را به یکی از مراجع دوره‌های آموزشی اینترنتی در ایران تبدیل کرده‌اند.

دوره‌های آموزشی آن بخش متنوعی از موضوعات حوزه هوش‌مصنوعی تا بسیاری از دروس کلاسیک رشته‌های مهندسی، پزشکی و غیره را در بر می‌گیرد.

در این وبسایت ما سعی کردیم منابع معتبر جهانی که به دلایل مختلفی دسترسی به آنها برای اندیشمندان و بزرگان این مرز و بوم با سختی همراه بوده را به نحوی گرد هم آوریم تا بتوانیم در کنار شما اندیشمندان در این مسیر موفقیت و پیشرفت برای این آب و خاک سهمی داشته باشیم.

 

موفق و پاینده باشید

 

مسئول پشتیبانی

سیدمحمدرضا میرهادی

مدیر فنی

سیدمهدی زهرایی

کارشناس برنامه نویسی از کشور آلمان


mehdi.zahraei@aol.com

مدیر تولید محتوا

سیدمحمدحسین میرهادی

کارشناس کارگردانی


mirhadi651@gmail.com

انواع آموزش های تخصصی

همیشه در کنار شما هستیم