نام فایل : نرم افزار تایپ 10 انگشتی


تولید کننده : سایر


حجم فایل : 1 گیگابایت


هزینه : رایگان

تایپ ده انگشتی را به راحتی یاد بگیرید !!!
اگر می خواهید تایپ کردن را به صورت استاندارد و اصولی و در خانه فراگیرید ، این نرم افزار را از دست ندهید. در این نرم افزار یاد خواهید گرفت که چگونه به صورت استاندارد تایپ کنید و در عرض مدت کوتاهی به یک تایپیست حرفه ای تبدیل شوید و کسب درآمد کنید. مدت دوره آموزش تایپ حرفه ای، به طور معمول در آموزشگاه های فنی و حرفه ای ۴ ماه است که گاهی بیشتر نیز می شود. اما جهت آموزش این مهارت به افرادی که واقعأ انگیره و پشتکار یادگیری آن را داشته باشند، یک جلسه نیز کافی بوده و با کمی تمرین و تکرار ، در حد تایپیست های حرفه ای آموزش دیده ظاهر خواهند شد. با این نرم افزار با لذت خاص و بدون خستگی تایپ سریع را یاد خواهید گرفت.
همچنین لازم به ذکر است که دوره ها و کلاس های که برگزار می شوند بسیار پر هزینه بوده و متاسفانه بازدهی مناسب را دارا نمی باشند. در حال حاضر بهترین و سریعترین روش ثبت شده برای یادگیری تایپ ده انگشتی استفاده از نرم افزارهای آموزش تایپ است.
 
ما می خواهیم شما به راحتی و بهتر از همه جا تایپ ده انگشتی را فرا گیرید! این هدف بزرگیست که دنبال می کنیم، و برای این هدف بزرگ تمام سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا آنچه لایق شما کاربر گرامی باشد را تقدیم کنیم.
این نسخه، نسخه تلفن همراه نرم افزار انگشتان طلائی محبوب بوده و حاوی مطالب، ترفندها و فیلم های آموزش تایپ ده انگشتی می باشد. شما پس از آشنایی با اصول و مبانی تایپ ده انگشتی در صورت تمایل می توانید نسخه کامپیوتری این نرم افزار را دریافت کرده و تایپ ده انگشتی را در محیطی بسیار کامل وجذاب تمرین کنید.

 

حجم فایل 15 مگابایت میباشد.

رایگاننرم افزار های مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم