نام درس : Blender Motion


مدرس : Midge Sinnaeve


مدت زمان آموزش : 217 دقیقه


حجم فایل : 4 گیگابایت


هزینه : 10000 تومان
هزینه : 9000 تومان


موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک به طراحی های متحرک گفته می شود. ویدیو های انیمیشنی که از ترکیب صدا، تصویر یا طرح های گرافیکی ساخته شده اند. موشن گرافیک را با نرم افزار های مختلفی می توان کار کرد، اما محبوب ترین آن ها نرم افزار افتر افکت است. در این دوره شما بطور حرفه ای موشن گرافیک در افتر افکت را یاد می گیرید.

ساخت ویدیو های تبلیغاتی، تماماً از طریق نرم افزار افتر افکت قابل انجام است. در واقع 90 درصد تبلیغات ویدیویی که در مکان های مختلف مشاهده می کنید با نرم افزار افتر افکت ساخته می شوند.

با یادگیری موشن گرافیک در این نرم افزار نگاه شما به این تبلیغات تغییر می کند. خود تشخیص خواهید داد که از طریقی در این نرم افزار طراحی شده اند و قادر خواهید بود همان افکت ها را انجام دهید.

بازار تبلیغات همیشه خوب است و بسیاری از شرکت ها هزینه های بسیار بالایی برای جذاب تر شدن تبلیغات خود می کنند. تمام شرکت ها و کسب و کار ها برای تبلیغات ویدیویی خود به فردی نیاز دارند که نحوه طراحی این ویدیو های تبلیغاتی را بداند. اینجاست که شما می توانید در این بازار بزرگ قدم بگذارید و با نمونه کار های خود، خود را به این شرکت ها معرفی کنید.

نیازی به آشنایی قبلی با افتر افکت است؟

هم بله هم خیر! اگر آشنایی قبلی داشته باشید و کمی با این نرم افزار کار کرده باشید خوب است و یادگیری این دوره برای شما آسان تر می شود. اما با این حال اگر تابحال هم با نرم افزار افتر افکت کار نکرده اید، می توانید این دوره را یاد بگیرید. فقط کافیست در کنار من تمام کار هایی که انجام می دهم را انجام دهید و اگر جایی به مشکل بر خوردید، در بخش پرسش و پاسخ همین صفحه از من بپرسید تا شما را راهنمایی کنم.

اگر می خواهید یادگیری این دوره برای شما آسان تر شود، ابتدا دوره آموزش مقدماتی افتر افکت منتشر شده در سایت ما را مشاهده کنید.

 

 ویدیو های مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم