نام درس : zbrush


مدرس : سایر


مدت زمان آموزش : 17 دقیقه


حجم فایل : 10 گیگابایت


هزینه :30000 تومان


آموزش زیبراش ( ZBRUSH ) :

زیبراش ( ZBrush ) یکی از بهترین نرم افزارهای سه بعدی سازی در دنیا است که ویژه طراحی استفاده می شود .
تمامی طراحان نیاز دارند که قبل از هر چیزی ایده های خود را ببینند ، اشکالات آن را برطرف کنند ، کوچکترین جزئیات را به آن اضافه کنند و هر آنچه که لازم دارند را بر روی طرح اعمال کنند و بهترین طرح و ایده را به سمت عملی شدن و  اجرا شدن ببرند .

زیبراش چیست ؟

نرم افزار زیبراش یکی از معرف ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای گرافیکی می باشد.
توسط نرم افزار زیبراش میتوان بر روی مدل های مختلف مجسمه سازی کرد.
در نسخه های ابتدایی نرم افزار زیبراش، کار مدل سازی در نرم افزارهای دیگر انجام می گرفت و مراحل پایانی کار شامل اضافه کردن جزئیات مورد نیاز به مدل ها توسط نرم افزار زیبراش انجام می گرفت؛ اما امروزه مدل سازی باکیفیت با استفاده از این نرم افزار امکان پذیر می باشد و می توان تمام جزئیات مورد نیاز را در این نرم افزار طراحی و مدل سازی کرد و همچنین تولید انواع مدل های متنوع توسط نرم افزار زیبراش به آسانی انجام می پذیرد.
کیفیت مدل سازی های انجام شده توسط نرم افزار زیبراش بالا می باشد و در ساخت فیلم، بازی و انیمیشن کاربرد دارد.

مزایای آموزش زیبراش چیست ؟ با آموزش زیبراش چه توانایی هایی به دست خواهید آورد ؟

  • مدل سازی های سه بعدی انجام شده توسط نرم افزار زیبراش را می توان به تصاویر دو و نیم بعدی تبدیل کرده و افکت های مورد نیاز را بر روی آن انجام داد و سپس این مدل دو و نیم بعدی را مجددا به یک مدل سه بعدی تبدیل کرد.
  • با استفاده از این روش می توانید بدون این که فشار زیادی بر روی پردازنده خود اعمال کنید، به مدل سازی صحنه های پیچیده تر بپردازید و با سهولت مدل های سه بعدی بسیار زنده ای را طراحی و پیاده سازی کنید.
    البته در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید مدل سازی را توسط نرم افزارهای سه بعدی دیگر انجام دهید و برای این کار از تری دی مکس یا مایا و برخی نرم افزارهای دیگر استفاده کنید.
    به عنوان مثال با استفاده از نرم افزارهای بالا می توانید طراحی کلی یک چهره را انجام داده و سپس برای اضافه کردن جزئیات بیشتر از نرم افزار زیبراش استفاده کرده و با این کار چهره مورد نظر را طبیعی تر جلوه داده و چین و چروک های موجود در چهره را توسط این نرم افزار مدل سازی کنید.
  • استفاده از قلمو های سه بعدی در نرم افزار زیبراش از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد که موجب ایجاد یک شکل خاص در ضربه های ایجاد شده توسط قلمو می گردد و مدل سازی انجام شده با استفاده از این قلموهای سه بعدی طبیعی تر از سایر مدل ها به نظر می رسند.ویدیو های مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم