chrachter maya 2017

chrachter maya 2017


مدرس : lan Southwell


مدت زمان آموزش : 40 ساعت و 1 دقیقه

حجم فایل : 8


هزینه :15000 تومان
نرم افزار مایا چیست ؟

نرم افزار مایا یکی از نرم افزارهای مناسب برای طراحی سه بعدی می باشد .
از آن می توان در مدل سازی های سه بعدی ، متحرک سازی و همچنین ساخت انیمیشن استفاده نمود .
نرم افزار مایا در فیلم سازی و تولید انیمیشن ها و برخی از بازی های رایانه ای نیز کاربرد دارد .

این نرم افزار ، امکانات و ابزارهای گوناگونی را برای مدل سازی ها و طراحی های سه بعدی دارا می باشد .
با استفاده از نرم افزار مایا و با بهره گیری از تکنولوژی نوربز موجود در این نرم افزار می توان انیمیشن های بسیار جذابی را تولید نمود
و در این انیمیشن ها از عناصر طبیعی نظیر گیاهان ، درختان و اعضای بدن و مواردی از این قبیل استفاده نمود .
این نرم افزار دارای انعطاف پذیری زیادی می باشد و کاربران می توانند محیط آن را متناسب با سلیقه خود تغییر دهند

با استفاده از نرم افزار مایا می توان فیلم های متحرک ، برنامه های تلویزیونی ، جلوه های بصری و بازی های ویدیویی و همچنین انیمیشن های سه بعدی بسیار حرفه ای را پیاده سازی نمود .
از زمان انتشار این نرم افزار در سال 1998 تاکنون ، نرم افزار مایا در صنعت فیلم به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است .
در صنعت فیلم و تلویزیون ، نرم افزار مایا استاندارد مطلوبی برای جلوه های بصری سه بعدی ، گرافیک کامپیوتری و انیمیشن های سه بعدی به شمار می رود .
نرم افزار مایا یک نرم افزار متن باز است که با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلفی مانند پایتون می توان آن را ارتقا داد 

مزایای استفاده از نرم افزار مایا چیست ؟

افرادی که در حال کار کردن با نرم افزار مایا هستند و با استفاده از این نرم افزار انیمیشن های سه بعدی ، شخصیت های کارتونی ، جلوه های بصری و سایر انیمیشن ها را تولید می کنند از مزایای این نرم افزار برای بروز خلاقیت و کارهای هنری خود بهره مند می گردند .
امکانات موجود در نرم افزار مایا سبب افزایش بهره وری در ساخت مدل ها و انیمیشن های سه بعدی می گردد و به آسانی می توان توسط این نرم افزار انیمیشن های پیچیده و غیر ممکن را طراحی و پیاده سازی نمود .

در واقع نرم افزار مایا دارای ابزار قدرتمندی می باشد که زمینه را برای رشد و پرورش استعدادها و مهارت های فردی افراد در زمینه طراحی و مدل سازی سه بعدی فراهم می آورد و صحنه های خارق العاده را می توان به راحتی با استفاده از ابزارهای قدرتمند موجود در نرم افزار مایا ایجاد نمود .
مدل های سه بعدی و جلوه های بصری ویژه را می توان با استفاده از نرم افزار به گونه ای کاملا واقع گرایانه شبیه سازی نمود .
دنیای بزرگ و پیچیده را نیز می توان توسط نرم افزار مایا و داده های هوشمند موجود در این نرم افزار طراحی و مدیریت کرد .

نرم افزار مایا چگونه استفاده میشود ؟

متخصصان خلاق در بسیاری از صنایع از نرم افزار مایا استفاده می کنند ؛ این نرم افزار در زمینه های گوناگونی از قبیل ایجاد جلوه های بصری برای آگهی های تلویزیونی تیبلیغاتی تا ایجاد انیمیشن های پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد .
با امکانات موجود در این نرم افزار می توان صحنه سازی ها و مدل سازی های سه بعدی برای ایجاد عناصر محیطی واقعی مانند درختان ، شاخ و برگها و سنگها ، و همچنین مکان های ارگانیک و زمین که در انتشار بازیهای عمده نقش مهمی برعهده دارند ، را به بهترین نحو ممکن به انجام رساند و بازی های رایانه ای بسیار جذابی را طراحی نمود .

در شرکت های طراحی معماری نیز از نرم افزار مایا برای ایجاد طراحی ها و مدل سازی های سه بعدی استفاده می کنند و ویژگی های موجود در این نرم افزار را می توان در جهت ایجاد عناصر پیچیده و مدل سازی زیر بخش ها در معماری استفاده کرد .
درنهایت ، نرم افزار مایا شرکتها را قادر میسازد تا با استفاده از ابزارهای بسیار کارآمد موجود در این نرم افزار ، مدل سازی های سه بعدی و طراحی های بی نظیری را ارائه دهند که این قابلیت موجود در نرم افزار مایا باعث افزایش بهره وری و ارتقاء خلاقیت طراحان می گردد و زمینه برای توسعه پروژه های معماری فراهم می آورد .

 آموزش های مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم